Jakim samochodem może jeździć kierowca Bolt?

Bolt to współcześnie jeden z najpopularniejszych sposobów poruszania się po mieście, bez konieczności wykorzystania własnego samochodu. Z kolei właściciele pojazdów mogą podreperować domowy budżet, świadcząc usługi przewozu osób przy pomocy własnych samochodów. Jednak nie każdy samochód może pracować pod szyldem Bolt. Jakie wymagania powinien spełniać, by móc być wykorzystywany w pracy na takim stanowisku? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Kierowca Bolt Onlygo Białystok

Jakie warunki powinien spełniać samochód, by pracować w Bolt?

Możliwość zarabiania przy pomocy własnego samochodu to wyjątkowa szansa dla osób, które doskonale czują się za kierownicą i uwielbiają spędzać czas, przeciskając się przez wąskie uliczki polskich miast. Taką możliwość stwarza swoim kierowcom firma Bolt. Oferuje ona elastyczne grafiki i możliwość dopasowania czasu pracy do własnych potrzeb i możliwości. Jednak nie każdy może zatrudnić się jako kierowca Bolt. Firma stawia bowiem na komfort pasażerów, wysuwając dość rygorystyczne wymagania pojazdom, jeżdżącym pod szyldem marki. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie Partner Uber, Bolt Białystok. Biuro kierowców – zacznij pracę w Onlygo!, gdzie przedstawiono korzyści współpracy z partnerem Bolt oraz drogę aplikowania na stanowisko kierowcy w przedsiębiorstwie.

Jakie są kategorie samochodów Bolt?

W Bolt wyróżnia się 4 podstawowe kategorie. Różnią się one pod względem funkcjonalności, komfortu i wielkości pojazdu. Pierwszą z nich jest kategoria Comfort. W niej mieszczą się pojazdy wyprodukowane minimum w 2001 r. Muszą one posiadać przynajmniej 4 siedzenia dla pasażerów. Kolejną kategorią będzie XL, gdzie siedzeń dla pasażerów musi być już 6. Najczęściej do tej kategorii zaliczają się więc minivany. Z kolei do kategorii Bolt Pets zalicza się pojazdy wyprodukowane po 2001 r. z przynajmniej 4 siedzeniami dla pasażerów. Najwyższą kategorią jest kategoria Protect. W niej mieszczą się pojazdy w idealnym stanie technicznym, wyposażone w przegrodę, oddzielającą pasażerów od kierowcy. Konieczne jest również 4 drzwi i tyle samo siedzeń dla przewożonych osób.

Praca kierowcy Uber, Bolt OnlyGo Białystok

Jakie wymagania musi spełniać samochód, by pracować w Bolt?

Markę i model dokładnie określa jedynie kategoria Comfort. W innych grupach może jeździć większość popularnych modeli, stąd też kierowcą Bolt może zostać niemalże każdy właściciel samochodu. Aby dowiedzieć się więcej o wymogach, stawianych pojazdom w Bolt, warto odwiedzić stronę https://onlygo.pl/blog/uber-wymagania-samochodu, gdzie zamieszczono cały szereg istotnych informacji, związanych z warunkami przyjęcia samochodu do pracy pod szyldem marki. Dodatkowo firma OnlyGo wspiera kierowców w zdobyciu licencji TAXI, której wbicie w dowód rejestracyjny jest koniecznym warunkiem podjęcia pracy na stanowisku taksówkarza. Dzięki profesjonalnej pomocy uzyskanie licencji będzie z pewnością znacznie łatwiejszym zadaniem.