Serwis zabytkowych aut

Warsztat samochodowy Retro-Mania to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści podejmują się renowacji zabytkowych aut. Świadczone usługi obejmują kompleksową opiekę nad każdym samochodem. Wśród nich istnieje możliwość zlecenia odrestaurowania auta czy pojazdu zabytkowego. Ponadto warsztat samochodowy w Sulechowie zapewnia usługi serwisowe pojazdów zabytkowych oraz nowszych samochodów, a także usługi tapicerskie, naprawy blacharskie oraz lakiernicze.

Serwis samochodów zabytkowych

Serwis samochodów zajmuje się również pozyskiwaniem i sprzedażą części zamiennych, które są ciężkie do zdobycia dla zwykłego użytkownika, a także możliwość dorobienia części,które są już niedostępne na rynku. Warsztat to również miejsce, w którym dokonywane są przeróbki mechaniczne oraz blacharskie jak również mechaniczny i optyczny tuning podkreślający charakter danego auta.

Nowy blask dla starego auta

Ponadto jest to punkt, w którym można dokonać sprzedaży samochodu zarówno zabytkowego jak i współczesnego. Prace wykonywane w warsztacie sprawiają, że każde auto może odzyskać swój dawny blask, a samochody współczesne zmieniają się nie do poznania. Strona internetowa prezentuje nie tylko katalog usług, ale również galerie zdjęć, która przedstawia dokonania pracowników serwisu.