Pomoc drogowa dla tirów i aut ciężarowych

W transporcie ciężarowym liczy się przede wszystkim niezawodność i punktualność. Kierowcy i mechanicy w każdej firmie transportowej robią wszystko, żeby te warunki spełnić, jednak zawsze może przydarzyć się niespodziewana usterka. Kiedy awaria okazuje się na tyle poważna, że kierowca nie jest w stanie sobie poradzić z nią samodzielnie, jedynym wyjściem jest skorzystanie z pomocy drogowej. Unieruchomiona ciężarówka to nie koniec świata. Nasi pracownicy szybko i sprawnie pomogą państwu kontynuować podróż.

Pomoc drogowa tir Wrocław

Co robić w razie awarii auta ciężarowego na autostradzie?

Pomoc drogowa kojarzy się kierowcom niesłusznie z dużym problemem i ostatecznością. To błędne myślenie. Dzisiejsza oferta pomocy drogowej to ważny element spokoju i bezpieczeństwa w transporcie ciężarowym. Ta forma usługi postrzegana była do niedawna raczej w kategoriach transportu osobowego. Dziś ogromną część klientów pomocy drogowej stanowią kierowcy tirów i ciężarówek. Ofertę jednej z firm, która zajmuje się głównie pomocą drogową dla aut ciężarowych, można zobaczyć na stronie pomocdrogowatirwroclaw.pl, gdzie oferowana jest pomoc w postaci lawety dla tirów i ciężarówek czy holowania tirów.

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa dla aut ciężarowych?

Nieprzewidziany postój na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu to niewątpliwie spora niedogodność, jednak korzystając z profesjonalnej pomocy spojrzycie, państwo na problem z zupełnie innej strony. Bez względu na rodzaj usterki fachowcy przywrócą sprawność waszego pojazdu na miejscu lub w warsztacie. Dzięki wykorzystaniu mobilnego serwisu pomoc drogowa jest w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić każdą naprawę, która nie wymaga dłuższego unieruchomienia na autostradzie, czy w mieście. W razie uszkodzenia opon na drodze pomocny okaże się mobilny serwis TIR, który pomoże Ci niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Mobilny warsztat wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt do wulkanizacji, dzięki czemu naprawa może odbyć się na drodze, czy na parkingu.

Oferta pomocy drogowej obejmuje także wyciąganie pojazdów ciężarowych spoza jezdni. Taką usługę przedstawiono na filmie https://www.youtube.com/watch?v=AU4-JAbEi6o, gdzie Ratownictwo Drogowe JAREX pomaga samochowi ciężarowemu w kryzysowej sytuacji.

W niektórych przypadkach konieczne jest odholowanie pojazdu. Holowanie odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych lawet. Pomoc drogowa gwarantuje sprawny, szybki i bezpieczny transport auta.

W razie awarii nie zwlekaj i zwróć się o pomoc do wykwalifikowanej firmy, świadczącej usługi pomocy drogowej. Zaoszczędzi to Twój czas i nerwy, a fachowcy zajmą się uszkodzonym pojazdem.